אנחנו פה
בשביל זה

ריבוע צהוב
עיגול צהוב

אנחנו פה בשביל זה>

עיגול סגול
מיתוג

אין כמו קמפיין.
כל חלק בפרסום הוא כיף גדול,
אבל כשאנחנו בונים קמפיין שלם אנחנו טועמים מהכל:

אנחנו לומדים את הפרוייקט שלכם לעומק, מנתחים ובוחרים קהלים, ואז מוצאים את הדרך הנכונה לגעת בקהלים שבחרנו. אנחנו ניצור קריאייטיב חכם, ננסח מסרים, נעצב, ונוכל ליצור גם סרטון ואם יהיה צורך גם נייצר דף נחיתה שיתלווה לפרסום ויביא את הלקוחות שלכם עד אליכם.

פגישה על כוס קפה

פגישה

בשלב הראשון ניפגש לשיחת היכרות (פיזית או בזום). בפגישה נכיר אתכם, נלמד על המוצר או השירות שלכם לעומק ונדייק מה בדיוק אנו רוצים לפרסם, מה היעד שלנו ולאיזה קהל נכון לפנות.

אסטרטגיה

אסטרטגיה

לאחר הפגישה אנחנו מנתחים את הנתונים וחוזרים אליכם עם תוכנית פעולה. אנחנו בונים את תהליך העבודה שיביא אותנו אל היעד שהצבנו בצורה הטובה ביותר: באילו פלטפורמות לפרסם, מה המסרים אותם נרצה לומר, איזה סכום כדאי להשקיע ועוד.

קריאייטיב

קריאייטיב

כעת אנו מפתחים עבורכם קונספט קריאייטיבי – מעין רעיון לתבנית שתמשוך ותניע את הקהל שלכם לפעולה.

קופי

קופי

השלב הבא הוא הקופי: ניסוח מהודק יותר של הפרסום בצורה מקצועית ומושכת.

עיצוב

עיצוב

עכשיו מגיע החלק שכולם מחכים לו. השלב בו אפשר לראות את התוצרים בעיניים. כאן החבר'ה שלנו לוקחים את כל התהליך שעברנו ועושים את הקסם שלהם. הקונספט הופך לפרסום מקורי ויפה, שימשוך אליכם את הקהל אליו אתם מכוונים, תוך הקפדה על שימוש בשפה הוויזואלית הייחודית שלכם.

אפיון אתר

בניית דף נחיתה

במסגרת קמפיין נדרשת בדרך כלל גם בנייה של דף נחיתה לאיסוף הלידים. אנחנו נבנה עבורכם דף נחיתה, דרכו תוכלו לקבל את הפניות של הלקוחות שמתעניינים בשירות שלכם. גם הוא כמובן יעוצב תוך הקפדה על חוויית משתמש נוחה והנעה לפעולה.

סרטון אנימציה

סרטון

לעיתים נחליט שנכון לשלב גם סרטון במהלך הקמפיין – פירוט על התהליך תוכלו לראות כאן.

מדיה

מדיה

  • דיגיטל – אנחנו נדאג לכוון את הפרסומים שלכם במדיה לקהלים הנכונים ובשעות הנכונות ולנצל בצורה יעילה ואפקטיבית את התקציב שאתם משקיעים בפרסום הממומן.

  • פרינט – היום רוב הפרסום קורה מן הסתם בדיגיטל, אבל הפרינט לא מת. הוא חי ובועט ויתכן מאוד שהוא מה שנכון עבור הקמפיין שלכם. במידה ותרצו לפרסם בפרינט אנחנו נלווה אתכם לכל אורך התהליך, החל מעיצוב מודעות המותאמות למדיה (עיתון, עלון, מקומון וכו') בה תרצו לפרסם, דרך רכישת המדיה מהמפרסמים ועד סגירת המודעה.

איזה קטע,
בדיוק מצאנו כאן כמה עבודות קשורות

זהב ירושלים
זהב ירושלים
קמפיין מכירת חיסול
גלנץ
גלנץ
בירה בוטיק מירוחם