אנחנו פה
בשביל זה

ריבוע צהוב
עיגול צהוב

אנחנו פה בשביל זה>

עיגול סגול
מיתוג

אתר הוא חלון הראווה הדיגיטלי שלכם.
זה הדבר הראשון שרואה מי שמחפש אתכם אונליין.
הוא חייב להרשים ממבט ראשון.

הוא מחליף את כרטיס הביקור המסורתי, כך שבלחיצת כפתור מהנייד יוכל הלקוח להתרשם ולהתבשל לקראת שיחה אנושית חמה שכמובן אין לה תחליף.
חשוב לציין שבשונה מדפים עסקיים ברשתות החברתיות או בשירותי אינדקס לעסקים – האתר נשאר תמיד בשליטתכם ובבעלותכם. אנחנו מקפידים לבנות את האתרים שלנו כך שגם לאחר זמן תוכלו לערוך ולשנות אותו בממשק פשוט ונוח לתפעול. זאת בנוסף למדריכים קצרים וממוקדים לביצוע פעולות חשובות.

פגישה על כוס קפה

פגישה

בשלב הראשון נערוך פגישת היכרות (פיזית או בזום). במהלך הפגישה נלמד להכיר אתכם ואת העסק שלכם לעומק. ננתח את הצורך שלכם באתר – לאילו דפים, טפסים ואפשרויות אתם זקוקים על מנת להפיק מהאתר שלכם את המירב. נלמד מכם גם על השפה החזותית של העסק שלכם ונחשוב יחד על הסגנון העיצובי שיתאים לכם.

אפיון אתר

אפיון

לאחר הפגישה הצוות שלנו יצור מסמך שיכיל את אפיון קהל היעד וכן מבנה היררכי נכון ומסודר עבור האתר שלכם, וכן אפיון של סגנון העיצוב המתאים עבורכם.

לצורך כך נבקש מכם דוגמאות לעיצוב שאהבתם או לחילופין נשלח אליכם דוגמאות לאתרים שלדעתנו הסגנון שלהם יכול להתאים לאתר שלכם. כשנהיה מתואמים על הסגנון – נוכל לעבור לשלב העיצוב.

קופי וכתיבה

קופי וכתיבה

במקביל לשלב העיצוב – נבקש מכם את החומר שתרצו שיופיע באתר. את החומר יחד עם האפיון נעביר לצוות הקופי שיעבד וינסח את התוכן בצורה מקצועית, ברורה ומושכת. לבסוף הוא יצוק את הכל אל תוך התבנית שפיתחנו בתהליך האפיון.

עיצוב

עיצוב

כעת נעצב את האתר שלכם לפי השפה העיצובית שלכם יחד עם ההשראות שבחרתם. אתם תקבלו הדמיה שתאפשר לכם לראות בדיוק כיצר האתר שלכם ייראה כך שתוכלו לאשר או לתקן לפני שלב הביצוע.

פיתוח ובניית אתר

פיתוח

יוצאים לדרך. אנחנו כבר יודעים בדיוק איך האתר צריך להיראות – נשאר לנו רק לפתח – והאתר שלכם באוויר!

ליווי והדרכה

הדרכה וליווי

אנחנו אוהבים שהלקוחות שלנו יודעים לפרוש כנפיים ולנהל את האתר שלהם בכוחות עצמם, כדי שלא תצטרכו להרים אלינו טלפון בכל פעם שאתם משנים את שעות הפתיחה או מוסיפים מוצר חדש. אנחנו מבצעים פגישת הדרכה או מספקים מדריכי וידיאו מוקלטים לביצוע פעולות שונות וחשובות באתר.

איזה קטע,
בדיוק מצאנו כאן כמה עבודות קשורות

גולדשלגר
גולדשלגר
אתר לסוכנות ביטוח
bool- מוצרי עיסוי
bool- מוצרי עיסוי
עיצוב ובניית אתר e-commerce
גולדרייך
גולדרייך
מיתוג ועיצוב אריזות